sobota, 26 Maj 2018

 



Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
piątek, 30 marca 2018 11:39
 
Wielkanoc 01.04.2018r.
niedziela, 25 marca 2018 08:31

Wielkanoc 01.04.2018r.

Krzyż:Skrzyrzowski Andrzej 

Chorągwie: Dędkoś Marek , Dominik Andrzej

Figura Chrystusa Zmartwychwstałego: Chmielowski Wiesław , Wesołowski Marcin , Gancarski Andrzej , Kiszka Janusz 

Baldachim: Liszka Sławek , Zięba Jarek , Skowron Piotr , Szerląg Jan

Obrazy i Figyry niosą :

1.Dzieciątko Jezus: Bigos Dżesika , Miskowicz Magdalena , Dędkoś Alicja , Skrzyszowska Wiktoria 

2. Serce Pana Jezusa: Wesołowska Patrycja , Ostacecka Kinga , Hendzel Edyta , Papuga Gabriela 

3. Matka Boża Niebieska: Wesołowska Anna , Skrzyszowska Krystyna , Sikora Katarzyna , Papuga Anna

4.Św. Anna: Chmielowska Iwona , Bigos Renata , Dominik Dorota , Hendzel Zofia

5.Św.Dominik: Chmielowski Filip , Gancarski Hubert , Kiszka Gabriel , Leszczyński Hubert 

6.Św.Antoni: Kiszka Maria , Miśkowicz Agnieszka , Leszczyńska Katarzyna , Ostalecka Danuta 

7.Św.Franciszek: Jaworski Mariusz , Jaworski Arkadiusz , Frodyma Wacław , Hedzel Zbigniew

8.Św.Ambroży: Cyran Andrzej , Ostacecki Marek Obrocki Tadeusz , Roszkowicz Marcin

9.Św.Florian: Czernicki Marcin Kolbusz Marcin , Kuźniarowicz Paweł , Koś Daniel 

10.Matka Boża z Bukowego Lasu: Ilona Koczaja , Liszka Mariola , Skowron Aneta , Szerlag Agnieszka

11.Do dzwonów: Sikora Janusz , Miśkowicz Stanisław 

12,Facki , świece: Panie z Korony Światła

13.Do ognia: Jan Orzechowski(sośnina) , Mateusz Pacocha 

14.Fotograf: P.Szarek Eugieniusz

Uwagi: 

-Obrazy i figury przygotować przed Mszą Święta

-ubrać kolorowe chustki i odpowiednie stroje

-mieć książeczki do śpiewania pieśni na procesji.

 
Wielki Tydzień 2018r.
niedziela, 25 marca 2018 11:49

Liturgia - Wielki Tydzień

26.03.2018r.(poniedziałek) 

7:30 + Antoni Godek 

8:00 + Genonefa Sułkowska

27.03.2018r.(wtorek)

7:30 + Maria Ochał

8:00 + Genonefa Sułkowska 

28.03.2018r.(środa)

18:00 + Maria Ochał

18:30 + Genonefa Sułkowska 

 29.03.2018r.(Wielki Czwartek)

18:00 Dziękczynna za Dar Eucharystii i kapłaństwa z modlitwą o nowe powołania

30.03.2018r.(Wielki Piatek)

15:00 Droga Krzyżowa 

18:00 Liturgia Wielkiego Piątku , Adoracja do 21:00

31.03.2018r.(Wielka Sobota)

Święcenie Pokarmów:

10:00 , 11:00 12:00

Przynosimy świece liturgia rozpoczyna sie o 19:00 w intencjii chorych i cierpiących i im służącym 

01.04.2018r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 

7:00 Rezurekcja w intencji parafian żywych i zmarłych 

9:00 + Czesława Zięba , Katarzyne Kulig i Jana 

11:00  W intencjii zmarłych z rodziny

02.04.2018r. Poniedziałek Wielkanocny 

Dzień Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 

7:00 + Helene Franciszka Romańskich 

9:00 + Jana Zofię Edwarda Miśkowicz , Agata , Andrzej,  Józef Szerląg i z Rodziny Pacochów 

11:00 + Helene Lorenc 

Adoracja  30.03.2018r.(piątek)

8:00-9:00 IIIG

9:00-10:00 IIG

 10:00-11:00 VII

11:00-12:00 VI

12:00-13:00 V

13:00-14:00 IV 

14:00-15:00 III

15:00-16:00 II

16:00-17:00 Korona P.Władysławy Szopa 

17:00-18:00 Korona P. Marii Stefanik 

18:00-19:00 Korona P. Zofii Ślusraskiej 

Wielkanoc 01.04.2018r.

Krzyż:Skrzyszowski Andrzej 

Chorągwie: Dędkoś Marek , Dominik Andrzej

Figura Chrystusa Zmartwychwstałego: Chmielowski Wiesław , Wesołowski Marcin , Gancarski Andrzej , Kiszka Janusz 

Baldachim: Liszka Sławek , Zięba Jarek , Skowron Piotr , Szerląg Jan

Obrazy i Figury niosą :

1.Dzieciątko Jezus: Bigos Dżesika , Miskowicz Magdalena , Dędkoś Alicja ,

Skrzyszowska Wiktoria 

2. Serce Pana Jezusa: Wesołowska Patrycja , Ostacecka Kinga , Hendzel Edyta ,

Papuga Gabriela 

3. Matka Boża Niebieska: Wesołowska Anna , Skrzyszowska Krystyna , Sikora Katarzyna ,

Papuga Anna

4.Św. Anna: Chmielowska Iwona , Bigos Renata , Dominik Dorota , Hendzel Zofia

5.Św.Dominik: Chmielowski Filip , Gancarski Hubert , Kiszka Gabriel , Leszczyński Hubert 

6.Św.Antoni: Kiszka Maria , Miśkowicz Agnieszka , Leszczyńska Katarzyna , Ostalecka Danuta 

7.Św.Franciszek: Jaworski Mariusz , Jaworski Arkadiusz , Frodyma Wacław , Hedzel Zbigniew

8.Św.Ambroży: Cyran Andrzej , Ostacecki Marek Obrocki Tadeusz , Roszkowicz Marcin

9.Św.Florian: Czernicki Marcin Kolbusz Marcin , Kuźniarowicz Paweł , Koś Daniel 

10.Matka Boża z Bukowego Lasu: Ilona Koczaja , Liszka Mariola , Skowron Aneta ,

Szerlag Agnieszka

11.Do dzwonów: Sikora Janusz , Miśkowicz Stanisław 

12,Facki , świece: Panie z Korony Światła

13.Do ognia: Jan Orzechowski(sośnina) , Mateusz Pacocha 

14.Fotograf: P.Szarek Eugieniusz

Uwagi: 

-Obrazy i figury przygotować przed Mszą Święta

-ubrać kolorowe chustki i odpowiednie stroje

-mieć książeczki do śpiewania pieśni na procesji.


 
Artykuł Ks.Walenty Jasionowski
piątek, 29 grudnia 2017 21:08
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11

Menu strony




Pomagają nam

Pomocy finansowej na realizację konserwacji i renowacji naszego kościoła udzielają:

  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • MSWiA - Fundusz Kościelny
  • Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Przemyślu
  • Urząd Marszałkowski w Rzeszowie
  • Starostwo Powiatowe w Strzyżowie
  • Urząd Gminy we Frysztaku

Raj księdza Juliana

Liturgia z dnia

 

Warto zajrzeć


stat4u